Vier topklasseringen voor Bart Veeze afgelopen weekend in Vragender. Hij won de Z2/ZZ-Licht met Imagine en won een eerste, tweede en derde prijs in het L2. Naast de hoge scores in het ZZ-Licht waren de 257 punten in het L2 echt sensationeel te noemen met de vierjarige KWPN-hengst Kyton. Op de foto met Kensington (v. El Capone).
Klasse Z2/ZZ-Licht
1e proef:
1. Bart Veeze, Imagine (Dream Boy), 72,14%
2. Joanne Koch, Dalivia (Spielberg), 67,35%
3. Nikita Raijmakers, Emotion (Decor Delatio), 66,47%
2e proef:
1. Bart Veeze, Imagine (Dream Boy), 75,14%
2. Saskia Leusink, Varola (Kigali), 65,71%
3. Nikita Raijmakers, Emotion (Decor Delatio), 64,71%
Klasse Z1:
1e proef:
1. Tessa Delger, Golden Elvis (Wolkentanz), 228,5
2. Karlijn Olde Klieverik, Futuro van de Ponderosahoeve (King Stayerhof’s Jango), 215,3
3. Mirjam Vervelde-ten Dolle, Feline (Lord Leatherdale), 213
2e proef:
1. Diane Willemsen, Donna (Sorento), 215,5
2. Karlijn Olde Klieverik, Futuro van de Ponderosahoeve (King Stayerhof’s Jango), 215,5
3. Mirjam Vervelde-ten Dolle, Feline (Lord Leatherdale), 215,5
Klasse M2:
1e proef:
1. Susan Weenink, Wandor (Winser-G), 200,5
2. Demy Rensink, Esprit (Westpoint), 198,5
3. Femy Huls, I’m Charming (Charmeur), 198,5
2e proef:
1. Femy Huls, I’m Charming (Charmeur), 205,5
2. Carline Van de Put, Sting’s Dancer (Sting) 203,5
3. Marieke ten Elsen, Edeling (Carambole), 197
Klasse M1
1e proef:
1. Madelief Van de Put, Idiana Jones, 197,5
2. Chantal Leusink, Jivanna (Johnson), 190,5
3. Simone Baauw, Galileo’s Boy (Galileo Nieuwmoed), 189,5
2e proef:
1. Myrthe Dijks, Impact TN (Sir Donnerhall), 208
2. Ashley Langevoort, Jersey (Desperado), 205
3. Chantal Leusink, Jivanna (Johnson), 202
Klasse L2
1e proef:
1. Bart Veeze, Kyton (Ferguson), 257
2. Ashley Langevoort, Karinya Taonga (Governor-STR), 213
3. Bart Veeze, Kensington (El Capone), 212
2e proef:
1. Rianne Mulder, Jet’s Lenza (Dream Boy), 211,5
2. Bart Veeze, Kensington (El Capone), 193
3. Marcelle Hesselink, Kijk Mij Eens (Valdez), 192,5
Klasse L1
1e proef:
1. Chantal Thuinte, Kallidin (Lord Leatherdale), 216
2. Dieke van Gessel-Olijslager, Jodaula-K (Firestone), 193
3. Elke Schuurman, Kahlua (Feel Good), 192
2e proef:
1. Linda Vrieze, Spot (Baltic VDL), 210
2. Elke Schuurman, Kahlua (Feel Good), 208
3. Livv Arink, Ulrike (Rilke), 202
Klasse B
1e proef:
1. Yvet Nijhof, Kalinka van ‘t Nachtegalehof (Kashmir van Schuttershof), 207,5
2. Renske Luttikholt, Kamilla (Johnson), 206,5
3. Danique Wensink, Ironstone-O (Johnson), 202,5
2e proef:
1. Nova Rave, Bogart H&H (Krack C), 214,5
2. Sterre Hoitink, Destiny HSH, 210,5
3. Laurie Eskes, July First (De Niro), 200
Fotocredit Wendy Scholten Horses