Het indoorseizoen op Paardensportcentrum Lichtenvoorde, op een voltigewedstrijd na, is afgesloten met twee dagen dressuur. In de klasse Z1/Z2 gingen de eerste prijzen naar Carlijn Vaessen (foto) en Linda Mars. Er waren in het M1/M2 zege’s voor Kyra Zeimentz en Marlous Heister.
Frederike Gotink wist beide L2-proeven te winnen, net als Laura Kampshof in de klasse B. De eerste prijzen in de L1 gingen naar Jona Klein Gunnewick en Linda Bomhof-Mekking. Bekijk de resultaten hieronder.
Deelnemers, bedankt voor jullie enthousiasme en veel succes in het nieuwe seizoen met de nieuwe dressuurproeven! Tevens willen we Ilona Hendriks bedanken voor haar inzet als jurylid. Na ruim 25 jaar te hebben gejureerd, gaf ze op Paardensportcentrum Lichtenvoorde haar laatste punten in de klasse B.
Klasse B
1e proef:
1. Laura Kampshof, Gucci Brown (Bordeaux), 218
2. Ellen Lieftink, Gentleman (Andretti), 213
3. Kris de Bruin, Gelesta, 211
4. Anne Pross, G-Star (Warrant), 204
5. Linda Blankvoort, Empress (Westenwind), 199
6. Sharon Wiggers, Blondie (Systse), 196
2e proef:
1. Laura Kampshof, Gucci Brown (Bordeaux), 207
2. Lotte van Wesssel, Noor (Isam), 200
3. Sharon Wiggers, Blondie (Systse), 197
4. Rochelle Meenink, Goldwin van Kairos (Uphill), 197
5. Marliek Snuverink, Gonna Fly Now (Spartacus), 195
6. Ellen Lieftink, Gentleman (Andretti), 195
Klasse L1:
1e proef:
1. Jona Klein Gunnewick, Empire, 210
2. Inez Tolkamp, Ashanti (Scandic), 203
3. Mandy Bergevoet, Grace (Moorland’s Bodyguard), 196
4. Judith te Mebel, Haitske (Pier), 194
5. Floor van Dijk, Fiarado Figaro (Diarado), 193
2e proef:
1. Linda Bomhof-Mekking, Eelay (Sparkling Boy), 210
2. Kelly Bulsink, Black Sabbath (Rubinero), 202
3. Mandy Bergevoet, Grace (Moorland’s Bodyguard), 197
4. Inez Tolkamp, Ashanti (Scandic), 193
5. Danielle Engel, Cirobanta-V (Larino), 192
Klasse L2:
1e proef:
1. Frederike Gotink, Guess (Olivi), 203
2. Mieke Naberink, Gomarus (Ultimo), 190
3. Diana Burgers, Dynalina (Dreamcatcher), 189
4. Sandra Klein Gunnewiek, Rubels (Ravel), 186
5. Jaqueline van der Vegt, Vivaldy (Rousseau), 185
5. Marcelle Hesselink, Gracias de Nada (Apache), 185
2e proef:
1. Frederike Gotink, Guess (Olivi), 206
2. Femke Willems, Enola (De Niro), 198
3. Jaqueline van der Vegt, Vivaldy (Rousseau), 197
4. Mieke Naberink, Gomarus (Ultimo), 192
5. Caroline Janssen, Echt Wel (Unistar), 189
Klasse M1/M2 in handicap
1e proef:
1. Kyra Zeimentz, Delicious (Spielberg), 208
2. Marlous Heister, Encore (Sunny Boy), 206
3. Jelle Derksen, Demisela La Promesa (Wup), 195
4. Twan Boerman, Faith (Westpoint), 193
5. Linda Mars, Fernando (Oscar), 193
6. Willeke Stam, Luke (Lurioso), 190
2e proef:
1. Marlous Heister, Encore (Sunny Boy), 215
2. Kyra Zeimentz, Delicious (Spielberg), 203
3. Linda Mars, Fernando (Oscar), 200
4. Ingrid Hooijman, Cupido (Discovery), 193
5. Marlous Heister, San Diego’s Utopia (Sandro Hit), 190
6. Mirjam Pees, Sabola (Metall), 189
Klasse Z1/Z2 in handicap:
1e proef:
1. Carlijn Vaessen, Woodstock (Wengelo’s Ricardo), Z2, 235
2. Carlijn Vaessen, Fossbury (Ampere), Z1, 234
3. Bart Veeze, Fortunato (Ampere), Z1, 230
4. Marian Navis, Enjoy (Zhivago), Z1, 228
5. Marcelle Hesselink, Elieta (Jazz), Z2, 228
6. Marcelle Hesselink, Dobry (Du Moulin), Z2, 227
2e proef:
1. Linda Mars, Escade (Wup), Z1, 233
2. Marian Navis, Enjoy (Zhivago), Z1, 233
3. Carlijn Vaessen, Woodstock (Wengelo’s Ricardo), Z2, 219
4. Olga Boucher, Feloek la Haya (Zizi Top), Z1, 218
5. Carlijn Vaessen, Fossbury (Ampere), Z1, 216
6. Coraly Schaper, Desman (Sorento), Z1, 215