Paardensportcentrum Lichtenvoorde mag 16 (!) entreebewijzen t.w.v. 7,50 euro verloten voor de Nationale Veulenveiling Borculo die woensdag (springveulens) en donderdag (dressuurveulens) bij ons plaatsvindt in Vragender. Laat ons hier op Facebook weten op welke dag jij op de veiling aanwezig wil zijn.
En wist jij dat ‘Borculo’ morgen (dinsdag) bij ons een Happy Hour houdt van 17.00 tot 19.30 uur? Kom kijken hoe prachtig onze binnenhal ingericht is!
De verloting vindt morgenavond plaats. We zullen voor beide dagen 4 winnaars van 2 tickets uitkiezen.