Veel dubbele zeges op eerste PSC outdoor dressuurconcours

Triple V Team Challenge Selectiedag
Nieuw: Triple V Team Challenge Selectiedag
21 april 2017
Ester Blekkink, oefenparcours, psc lichtenvoorde, outdoor Vragender
Lange dagen tijdens eerste Outdoor Vragender
7 mei 2017
Show all

Veel dubbele zeges op eerste PSC outdoor dressuurconcours

PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde

Het allereerste PSC outdoor dressuurconcours was ronduit geslaagd. Het was een weekend met veel dubbele zeges. Zo wonnen Jeanine Sloot (B), Mieke Naberink (L1 – foto onder), Florentine Rootveld (L2), Marjon Hoen (M2) en Judith Ribbels (Z2/ZZ-Lichten) in hun klasse beide proeven. De organisatie mocht veel enthousiaste reacties ontvangen over de buitenpiste.

PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde, mieke naberink

Bekijk hieronder alle prijswinnaars.

Klasse B
1e proef:

  1. Jeanine Sloot, Heather Nova (Jazz), 205,5
  2. Christel Venhoven, Hodgkin (Boss), 200,5
  3. Sharon Rupert, Galinia (Metal), 195,5
  4. Erna Westendorp, Chachaleen (Discovery), 194
  5. Bo Groot Roessink, De Vlijts Topper (Neostan), 193,5

 2e proef:

  1. Jeanine Sloot, Heather Nova (Jazz), 212
  2. Christel Venhoven, Hodgkin (Boss), 204,5
  3. Erna Westendorp, Chachaleen (Discovery), 202,5
  4. Sanne Kemkes, Galateau-Utopia (Oscar), 198,5
  5. Jeanet Brinkman, Daimy van Angelbeeck (Beart 411), 195

 Klasse L1
1e proef:

  1. Mieke Naberink, Galaxy (Charmeur), 204
  2. Mieke Naberink, Isalita Roos (Cupido), 196,5
  3. Sonja Radstaak, Cacharel Pure (Valdez), 193
  4. Jade Diepenbroek, Furanja (Sam R), 190,5
  5. Femy Huls, I’m Charming (Charmeur), 188
  6. Emma Huitema, Klasiena fan Huitema (Winand), 183,5

2e proef:

  1. Mieke Naberink, Galaxy (Charmeur), 213
  2. Pedro Jose Bruno Gerrits, Fido, 200,5
  3. Mieke Naberink, Isalita Roos (Cupido), 199
  4. Sarina Tiemessen, Harvey (Harvard), 194,5
  5. Sharon Wiggers, Blondie (Sytse), 194
  6. Christel Kunkel, Contador (Carlo), 193

Klasse L2
1e proef:

  1. Florentine Rootveld, Haya Oronia (Uphill), 203
  2. Anne Pross, G-Star (Warrant), 197,5
  3. Laura Kampshof, Gucci Brown (Bordeaux), 194
  4. Ellen Lieftink, Gentleman (Andretti), 190
  5. Eva Tinneveld, Doutzen (Westpoint), 188,5
  6. Sue Richardson, Capo (Clearway), 188,5

 2e proef:

  1. Florentine Rootveld, Haya Oronia (Uphill), 202
  2. Laura Kampshof, Gucci Brown (Bordeaux), 199
  3. Anne Pross, G-Star (Warrant), 190
  4. Eva Tinneveld, Doutzen (Westpoint), 187,5
  5. Sue Richardson, Capo (Clearway), 186,5

Klasse M1
1e proef:

  1. Natasja Schiphorst, Faithful (Wynton), 201,5
  2. Leila Sticker, Honey Blue (Sorento), 196,5
  3. Mirjam ten Dolle, Feline (Lord Leatherdale), 195,5
  4. Jennifer Hengevelt, Don Quaterson (Qauterback), 195
  5. Sanne Koeslag, What’s Up (Wup), 186

2e proef:

  1. Astrid Grosman, Eternal Flame (Sorento), 196
  2. Jennifer Hengevelt, Don Quaterson (Qauterback), 195,5
  3. Leila Sticker, Honey Blue (Sorento), 195
  4. Natasja Schiphorst, Faithful (Wynton), 190,5
  5. Saskia Spaan, Gilspa Qudiene Z (Quaprice Z), 188,5

Klasse M2
1e proef:

  1. Marjon Hoen, Donna Kamar (Wilawander xx), 196,5
  2. Martine Robers, E.T. (Spielberg), 188,5
  3. Renske Luttikholt, Zorranels (Rafurstinels), 178

2e proef:

  1. Marjon Hoen, Donna Kamar (Wilawander xx), 193
  2. Renske Luttikholt, Zorranels (Rafurstinels), 189,5
  3. Kim Hanselman, Zorro (Wolfgang), 187,5

Klasse Z1
1e proef:

  1. Mireille ten Have, Dante (Wilskracht), 221,5
  2. Bart Veeze, Grandioso G.A.P. (Uphill), 219,5
  3. Desiree Kemper, Latino Z (Laristinus), 216
  4. Bart Veeze, Reminder D (Blue Hors Romanov), 214
  5. Esther Penterman, Chopin (Oscar), 214

 2e proef:

  1. Bart Veeze, Grandioso G.A.P. (Uphill), 234
  2. Bart Veeze, Reminder D (Blue Hors Romanov), 219
  3. Desiree Kemper, Latino Z (Laristinus), 218
  4. Anke Wassink, Bella Donna (Sandro Hit), 212,5

Klasse Z2/ZZ-Licht in handicap
1e proef:

  1. Judith Ribbels, Fun Fun EB (Sorento), 65,15%
  2. Sanne Bolster, Exclusief (Jazz), 63,53%
  3. Ireen de Leeuw, Catch Me (Florett AS), 61,71%

 2e proef:

  1. Judith Ribbels, Fun Fun EB (Sorento), 65,29%
  2. Mireille ten Have, Encanta Karla (Vivaldi), 63,82%
  3. Ingrid Huyink, Fame of Viberty (Westenwind), 63,68%

PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde, ingrid huyink PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde, ingrid huyink PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde PSC outdoor dressuurwedstrijd, Wendy Scholten, paardensportcentrum Lichtenvoorde

Foto’s Wendy Scholten

Wendy Scholten
Wendy Scholten
Wendy Scholten heeft niet alleen haar paarden op PSC Lichtenvoorde staan, ze regelt bij ons o.a. de PR & sponsoring. Website

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *